Відбудова України: як нашим будівельникам підготуватись до участі в тендерах?

Доповідачі:

ЧАЛИЙ ІВАН Григорович
ЧАЛИЙ ІВАН Григорович
Кривомаз Тетяна Іванівна
Кривомаз Тетяна Іванівна
Реєстрація

Програма вебінару:

Відбудова України: як нашим будівельникам підготуватись до участі в тендерах?

Частина 1.
НЕМАЄ ПРОЗОРОСТІ – НЕМАЄ ГРОШЕЙ 
Чалий Іван Григорович, UA NvD Platform, к.е.н., експерт по міжнародним стандартам фінансової звітності.
1.Три веселих літери: ESG – нова реальність ведення бізнесу. Гроші більше не люблять тишу. Скепсис vs Пасіонарність. «Стале» звітування – чергова витівка мінливої бізнес-моди чи це всерйоз і надовго?
2.Стандартизація: парадокс рекомендованої обов’язковості. «Занадто багато абревіатур. Занадто багато фреймворків».
3.Суттєвість у корпоративному звітуванні: одинарна та подвійна, сильна та слабка, фінансова та нефінансова. Чи насправді розподіл може бути абсолютно чітким?
4.Нова євронормативка. MiFID II – «революція Коперника» у звітності компаній ЄС.
5.Структура нової парадигми корпоративної прозорості – короткий огляд ключових елементів: Е-компонент, S-компонент, G-компонент.
6.Точка зору прагматика – що треба робити вже зараз: конверсія бухгалтерії + реструктуризація менеджменту + PR-калібрування
7.Окозамлювання та показуха – ендемічні вади національного звітування. Грінвошинг – чому не варто застосовувати практики «зеленого відмивання»? Дурні звички і дитячі хвороби українського бізнесу – податкова оптимізація в судові тяганини.
Частина 2.
НЕМИНУЧЕ «ОЗЕЛЕНЕННЯ» БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ 
Кривомаз Тетяна Іванівна, професорка Київського національного університету будівництва і архітектури, д.т.н., к.б.н., міжнародний ESG- експерт
1. Сучасні тренди розвитку будівельної галузі: тиск енергетичної кризи, проблем довкілля та зміни клімату; загострення під впливом пандемії; життєва необхідність внаслідок війни.
2. Зелене будівництво – ефективний та перспективний шлях розвитку: міфи та стереотипи, критерії та технології, міжнародні системи оцінки, адаптація до українських реалій.
3. Ресурси для відновлення України: етапи відбудови, потенційні джерела фінансування, міжнародні структури, комітети та установи, інформаційні ресурси, технологічні можливості.
4. Оцінка потенціалу будівельних компаній України: ключові умови для отримання фінансування, методи розрахунку вуглецевих викидів, конкурентні переваги.
5. Тенденції зеленого відродження: ESG стратегії провідних компаній, підґрунтя для інвестицій, як не проґавити шанс для розвитку та міжнародної інтеграції.

Частина 3.
Воркшоп «ФОРМУВАННЯ ESG СТРАТЕГІЇ» (1 година)
Модератори: Кривомаз Т.І., Чалий І.Г.
1. Оцінка ESG потенціалу компанії.
3. Виявлення ключових проблем.
4. Розробка ESG стратегії розвитку компанії.

Вартість вебінару:

  • Вартість участі в вебінарі 2000,00 грн без ПДВ
  • У вартість включено:
  • Підключення та інтерактивна участь у вебінарі (при наявності у вас мікрофона і відео-камери можливість прямого спілкування з лектором;

Місце проведення:

Онлайн/Семінар

Час проведення:

26 Серпня
Вартість участі в вебінарі 2000,00 грн без ПДВ У вартість включено: Підключення та інтерактивна участь у вебінарі (при наявності у вас мікрофона і відео - камери можливість прямого спілкування з лектором; Ексклюзивні добірки матеріалів;

Нехай всі ваші проекти будуть успішними!

Тeл. (044) 587-63-00 Моб. (097) 549-18-83
Реєстрація

Реєстрація

СемінарВебінар

Найближчі заходи:

Реєстрація на семінари