Місце проведення

м. Київ ст. Метро “Майдан Незалежності” вул. Михайлівська, 1/3

Готель “Козацький”

Зал для проведення семінарів

Зал облаштовано системою кондиціонування

Створено всі умови для плідної, комфортної роботи на семінарах. Площа зали дозволяє дотримуватись всіх карантинних вимог в зв’язку з пандемією Covid-19.
У залі встановлено: акустична, аудіо та відео системи, які дозволяють слухачам прекрасно чути лектора, активно брати участь в обговоренні проблем та ставити запитання лектору. За бажанням, під час проведення семінару, кожен учасник може замовити каву або чай не чекаючи перерви. Обіди організовуються в ресторані готелю навпроти конференц-залу.

Співробітники Компанії “Інформ-Консалтинг” дуже відповідально і професійно ставляться до організації кожного семінару, піклуються про кожного клієнта.

Готель «Козацький» – діловий і культурний центр Києва! Готель знаходиться в самому серці столиці на Майдані Незалежності.Прі виборі готелю Києва гості столиці зазвичай керуються трьома основними факторами: цінаномерного фонду, місцезнаходження та комфорт.

Готель «Козацький» – це єдиний готель в Києві, який при своєму вигідному розташуванні може порадувати своїх гостей доступними цінами та спеціальними знижками. Позиціонуючи себе як недорогий готель, “Козацький” пропонує доступні тарифи на проживання серед аналогічних центральних готелів Києва.

Тут Вам запропонують 130 комфортних номерів різного класу на будь-який смак: люкс (з вражаючим видом на Майдан Незалежності), напівлюкс, одномісний і двомісний стандарт, а також покращені номери. У 2008 була проведена модернізація номерного фонду, тому, незважаючи на наші демократичні ціни, Ви залишитеся задоволені перебуванням в готелі. Якщо Ви хочете жити в центрі Києва недорого і комфортно, готель “Козацький” – оптимальне рішення для Вас.

Для Вашої зручності попереднього перегляду необхідні для кожного мандрівника і бізнесмена додаткові послуги: WIFI Інтернет в лобі-барі і в зоні Рецепції,
3 конференц-зали та кімната для проведення переговорів, камера зберігання, послуги пральні, замовлення таксі. Ресторан “Козацький” порадує Вас українським та європейським меню, шведським столом на сніданках, недорогими комплексними обідами, високим рівнем обслуговування банкетів, фуршетів та інших заходів.
Затишне кафе «Кав’ярня на Майдані» – місце зустрічі творчих і ділових людей, місце живої бесіди.

У безпосередній близькості від Готелю знаходяться Український Дім, Михайлівський Золотоверхий монастир, Собор Святої Софії, Андріївський узвіз і Андріївська церква. Також Ви швидко доберетеся в будь-яку точку міста скориставшись послугами Київського Метрополітену зі станцій «Хрещатик» або «Майдан Незалежності».