Замовити дзвінок

Залиште заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Доповідачі

Доповідачі семінарів INCON Інформ-консалтинг

Повразюк Руслан Валерійович

Юрист, начальник юридичного департаменту ТОВ «Метрудтранс», Член Правління Профспілки «Агенти з митного оформлення»

Детальніше
Губарєв Валерій

Ведучий партнер компанії «НЕЗАЛЕЖНА МИТНА АГЕНЦІЯ». Експерт з митних питань підприємства «LAMARIN.LLC». Митний експерт Громадьскої Ради Митного комітету при Мінфін України. Радник Митної службы Украины першого рангу. Займається митним правом з 1993 р. (27 років).

Детальніше
Ларін Микола

Офіційний Сертифікований тренер ICC і ICC Ukraine з питань впровадження правил Інкотермс 2020 в Україні. Голова ради Асоціації експортерів та імпортерів, сертифікований експерт ТПП України з питань експорту до ЄС.

Детальніше
Гайшунов Михайло Володимирович

Екс заступник директора Департаменту адміністрування митних платежів і митно-тарифного регулювання – начальник Управління митних платежів

Детальніше
TELEPCAK PETER (Телепчак Петр)

Менеджер С&T a.s. таможенный брокер, эксперт в области таможенного оформления грузов, 20 лет опыт работы со словацкой  таможней. Язык изложения: русский, словацкий.

Детальніше
ПОЛЯКОВ ВАДИМ.

Учредитель консалтинговой группы POLYAKOFF.EU Два высших образования (техническое и юридическое), адвокат. Область профессиональных интересов: корпоративное, хозяйственное, налоговое право, международное налогообложение, иммиграционное законодательство ЕС, ВНЖ в Словакии, внешнеэкономическая деятельность, вывод товаров на рынок ЕС, инвестиции в недвижимость и управление недвижимостью.

Детальніше
Грюкало Андрій Миколайович

Партнер групи компаній Голд Прайс, член британського інституту сертифікованих сюрвейєрів (Royal Institution of Chartered Surviyers)

Детальніше
Лістрова Світлана
Лістрова Світлана

Сертифікат ACCA DipIFR, постійний автор публікацій у виданнях: «БУХГАЛТЕР&ЗАКОН», «Інтерактивна бухгалтерія», «БухгалтеріяUA», «Бухгалтерія АГРО». «Головбух». Має понад 16 років професійного досвіду роботи бухгалтером. Автор понад 1500 публікацій у різних виданнях, більше 1000 лекторської практики, Автор онлайн-курсу «Зарплата та кадри». Спеціалізація: ЄСВ, оплата праці, кадри та трудові відносини, відрядження, соціальне страхування, ПДФО, військовий збір, облік в […]

Детальніше
ЯСЬКІВ Богдан

Керуючий партнер TOTUM LF, адвокат, к.ю.н. Голова Комітету ААУ із земельного права. Член ВГО «Асоціація правників України». “Адвокат року-2019” ААУ. “Адвокат року-2018” в практиці земельного права. В ТОП-100 2018 найкращих юристів України в практиці аграрного та земельного права (ЮрГазета). Спеціалізація: Земельне право & Аграрне право. Будівництво & Кап.інвестиції.

Детальніше
МІРОШНИЧЕНКО Анатолій Миколайович

Старший партнер, Керівник практики земельного та аграрного права Юридичної Групи EUCON. Має значний досвід супроводження проектів в сфері земельного та аграрного права. Брав участь у підготовці нормативних актів. Автор більш 70 наукових праць. Заслужений юрист України. Д.юр.н., проф. Адвокат. Член Науково-консультативної ради при Верховному Суді.

Детальніше
КОШИЛЬ Андрій Григорович

Президент Асоціації «ЗЕМЕЛЬНА СПІЛКА УКРАЇНИ». Член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів. Член Громадської ради при Мінекономрозвитку.

Детальніше
МАРТИН Андрій Геннадійович

Старший Проектний менеджер Земельної реформи ОФІСУ РЕФОРМ. Фахівець з земельної політики, землеустрою, оцінки, кадастру, дозвільної системи та земельного права. Розробник та співрозробник багатьох нормативно-правових актів з питань земельних відносин. Судовий експерт. Доктор економічних наук.

Детальніше
КУЦЕНКО Антон

Співзасновник «OPEN Knowledge». Досвід роботи: Держкомзем, Центр ДЗК, керівник Миколаївської регіональної філій Центру ДЗК, керівник юр. компоненту Проекту Світового банку. Працював над нормативно-правовим забезпеченням кадастрово-реєстраційної системи, системи реєстрації прав на землю, нерухоме майно.

Детальніше
НЕСТЕРЕНКО Алла Станіславівна

Директор дирекції правового забезпечення діяльності ТПП України

Детальніше
Антощук Ларіса

Старший менеджер, керівник практики з вирішення податкових спорів KPMG в Україні, ліцензований адвокат  із досвідом супроводження та консультування міжнародних і українських компаній понад 10 років. Має значний та успішний досвід представництва інтересів клієнтів під час вирішення податкових спорів на досудовому та судовому етапах, в тому числі, у вищих судових інстанціях та в Європейському суді з […]

Детальніше
Максим Боровик

Специалист по обучению и развитию – YouControl

Детальніше
Коновалова Олена Анатоліївна

Заступник директора Депаратменту з питань праці – начальник відділу з питань трудових відносин Державної служби України з питань праці. Інспектор праці майже з 20 річним стажем. Досвід лектора – 15 років. Автор навчального курсу для інспекторів праці. Більше 300 публікацій з питань застосування законодавства про працю та здійснення контролю за додержанням законодавства про працю. Співрозробник […]

Детальніше
Слабко Тетяна Олександрівна

Слабко Тетяна Олександрівна – Старший юрист практики інтелектуальної власності і захисту даних Arzinger. Заступник голови Робочої групи з питань IT та кібербезпеки Німецько-української промислово-торговельної палати (AHK Ukraine). Тетяна консультує українські компанії й міжнародний бізнес щодо питань, пов’язаних із різними аспектами електронної комерції (захист прав інтелектуальної власності, персональні дані, захист прав споживачів, недобросовісна конкуренція тощо).

Детальніше
Віталій Правдюк

Адвокат. Експерт у сфері юридичного супроводу нерухомості, будівництва та земельного права. Кандидат юридичних наук. Досвід практичної діяльності в спеціалізації близько 20 років. Працював в найбільших будівельних і девелоперських компаніях України. У 2011 році створив ЮК “Бізнес Форс” яка спеціалізується на послугах з супроводу угод з нерухомістю, судових спорів, вирішення проблемних питань в нерухомість, будівництво та […]

Детальніше
Колісник Тетяна Василівна

Консультант з питань державних закупівель

Детальніше
Микола Ларін

Офіційний Сертифікований тренер ICC і ICC Ukraine з питань впровадження правил Інкотермс 2020 в Україні. Голова ради Асоціації експортерів та імпортерів, сертифікований експерт ТПП України з питань експорту до ЄС. Очолював роботу з перекладу та адаптації нової редакції правил ІНКОТЕРМС®2020 в рамках Робочої групи з питань підготовки до впровадження нової редакції правил ІНКОТЕРМС® 2020 при […]

Детальніше