Замовити дзвінок

Залиште заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Акцизний податок. НОВА СИСТЕМА СЕАРП ТА СЕ. АКЦИЗНІ СКЛАДИ

Доповідачі:

КАРПОВ Леонід
ПОТОПАЛЬСЬКА Тетяна
Реєстрація

Акцизний податок. НОВА СИСТЕМА СЕАРП ТА СЕ. АКЦИЗНІ СКЛАДИ

АКЦИЗНИЙ ПОДАТОК. НОВА СИСТЕМА СЕАРП ТА СЕ. АКЦИЗНІ СКЛАДИ

  СЕАРП та СЕ запроваджується з 01.07.2019 р. з урахуванням перехідних положень, визначених у ПКУ.Платники податку зобов’язані з 01.05.2019 р. до 01.06.2019 р. зареєструвати в СЕАРП та СЕ усі акцизні склади, розпорядниками яких такі платники податку будуть станом на 01.07.2019 р.Суб’єкти господарювання, які відповідатимуть визначенню платників податку з 01.07.2019 р., зобов’язані до 01.07.2019 р. зареєструватися платниками податку та зареєструвати в СЕАРП та СЕ усі акцизні склади, розпорядниками яких такі платники податку будуть станом на  01.07.2019 р.

  Отже, з 01.05.2019 р. запроваджуватиметься реєстр платників акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового, засобами якого здійснюватиметься реєстрація платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового — розпорядників акцизних складів/акцизних складів пересувних, акцизних складів/акцизних складів пересувних.

1. Визначення поняття «пальне», визначене Податковим кодексом України. Нове визначення поняття «реалізація пального» та наслідки зміни цього поняття для субʼєктів господарювання.

2. Нове визначення «акцизного складу» на кого розповсюджується, заходи які необхідно здійснити для визначення наявності акцизного складу. Запровадження з 01.07.2019 «акцизного складу пересувного».

3. Зміна поняття «розпорядник акцизного складу» – в чому відмінність від діючої редакції, коло субʼєктів господарювання які з 01.07.2019 будуть такими розпорядниками. Розширення визначення платника акцизного податку.

4. Ведення обліку обсягів пального або спирту етилового здійснюється за допомогою оновленої Системи електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (далі — СЕАРП та СЕ).

5. Удосконалення системи електронного адміністрування реалізації пального. Впровадження обліку в розрізі місць фактичного знаходження пального — в стаціонарних «акцизних складах» або «акцизних складах пересувних» розпорядника акцизного складу.

6. Реєстрація платником акцизного податку, розпорядником акцизного складу. Реєстрація в СЕАРП акцизних складів та акцизних складів пересувних. Терміни реєстрації та відповідальність за не реєстрацію акцизних складів та акцизних складів пересувних в СЕАРП.

7. Єдиний державний реєстр витратомірів-лічильників та рівномірів-лічильників пального в резервуарі та порядок його ведення. Реєстрація платником податку витратомірів-лічильників та рівномірів-лічильників в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівномірів-лічильників пального в резервуарі. Відповідальність за не обладнання та/або відсутність реєстрації витратомірів-лічильників та рівномірів-лічильників пального.

8. Електронні документи щодо даних про залишки пального та про обсягу обігу пального. Порядок формування та подання електронних документів. Штрафні санкції за несвоєчасне подання/неподання електронних документів контролюючому органу.

9. Акцизна накладна – коли, ким та в якій кількості примірників складається. Різні терміни реєстрації акцизних накладних для різних типів операцій з пальним. Відповідальність за несвоєчасну реєстрацію/не реєстрацію акцизних накладних.

10. Введення ліцензування на виробництво, зберігання, оптовий та роздрібний продаж пального ‒ хто підпадає під ліцензування та які терміни його проведення. Механізм проведення ліцензування та необхідні для цього документи.

Всі питання розглядаються з урахуванням змін на дату семінару

Вартість семінару:

  • 2150 грн. (без ПДВ). За участь одного дня в семінарі
  • Знижки за 2-х учасників - 5%
  • Знижки за 3-х учасників та більше - 10%

У вартість входить:

  • консультації кваліфікованих фахівців
  • відповіді на питання які вас цікавлят
  • , добірка нормативних документів до семінару з новітньою інформацією
  • можливість спілкування з колегами-бухгалтерами
  • Перерва: обід в ресторані
  • кава-брейки
  • Кожен слухач отримує бухгалтерський комплект документів та канцприладдя для роботи на семінарі

Місце проведення:

м.Київ (ст.м. «Майдан Незалежності») вул. Михайлівська 1/3

Час проведення:

09.00 - 09.30 реєстрація
09.30 - 16.30 лекція семінару та його закінченя

Нехай всі ваші проекти будуть успішними!

Тeл. (044) 587-63-00 Моб. (097) 549-18-83
Реєстрація

Заявка на семінар

Найближчі семінари:

Реєстрація на семінари