Анастасія Радомська

Юрист практики договірних відносин і вирішення спорів

Спеціалізується на захисті прав на об’єкти інтелектуальної власності, представленні інтересів клієнтів у судах, підготовці консультацій, правових висновків на основі аналізу чинного законодавства, судової практики, розробці договорів у сфері інтелектуальної власності.

Отримала диплом спеціаліста з відзнакою юридичного факультету Київського університету права Національної академії наук України. Також отримала диплом магістра з відзнакою Інституту інтелектуальної власності Національного університету “Одеська юридична академія” за фахом “Інтелектуальна власність”. Закінчила курси “Основи інтелектуальної власності” Академії ВОІС, WІPO Summer School on іntellectual property, Odessa (2011). Аспірантка Київського університету права Національної академії наук України.

Виступи і публікації:

Виступає у якості доповідача на семінарі “ВСЕ ПРО РОЯЛТІ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ” про правила застосування міжнародних угод про запобігання подвійного оподатковування, включенні роялті у митну вартість товарів, оподатковуванні операцій із програмною продукцією.

Виступила доповідачем на семінарі Асоціації юристів України “Захист прав інтелектуальної власності в очікуванні ЄВРО 2012”, 2012 р.

Автор статей:

“Включення роялті у митну вартість товарів (промислова власність)” (Журнал “Юрист і Закон”, № 43 від 17.11.2016);

“Включення роялті у митну вартість товарів (промислова власність)” (Журнал “Юрист і Закон”, № 44 від 29.11.2016);

“Створення спеціалізованого суду з питань інтелектуальної власності в Україні” (Тематичний блог IP Watch Dog від 19.06.2016)

– “Особливості розвитку концепції особистих немайнових (моральних) прав інтелектуальної власності в країнах загального і континентального права”, 2015 р.

Коротко про себе:

З юних років цікавлюся правом інтелектуальної власності. Інтерес привів мене до написання дисертації про “казкового єдинорога” – особисті немайнові суміжні права. Намагаюся, щоб кожен день був насичений подіями і враженнями.  Мені подобається пробувати щось нове і створювати традиції.  Займаюся свінговими танцями, бігом, рафтингом, катаюся на гірських лижах і подорожую по Європі.

Стисле інтерв’ю:

1.Чи бачите ви для себе альтернативу своїй нинішній професії? Якби вам випав шанс зайнятися чимось іншим, що б це було?

Я давно обрала цей шлях. Намагаюся розвиватися і удосконалюватися. Люблю планувати і організовувати вечірки. На щастя, для цього не потрібно міняти професію.

2.Що в роботі юриста приносить Вам задоволення?

Азарт, який приходить під час вирішення складних завдань, а ще процес творення. В дитинстві хотіла стати письменником. Реалізовую цю мрію у розробці складних договорів.

3.З ким із видатних людей ви хотіли б зустрітися?

Хотілося б побувати на концертах різних крутих музикантів, які пішли раніше, ніж я стала слухати їхню музику.

4.Ваш девіз, внутрішній гімн? Чи є він у вас?

«Все буде добре!» – позитивний настрій виручає навіть у найскладніших ситуаціях. 

5.Куди б ви відправились, якби натрапили на машину часу?

У майбутнє, зустрітися із собою, дорослою і мудрою, щоб запитати, чи все у мене вийшло?